The most popular club in southern Poland?

Seven

Club SEVEN Legnica

2
3
1

Polsko potřetí

Město Legnica na jihozápadě Polska je dalším v pořadí již třetím místem v této zemi, které stojí za zmínku. Region Dolní Slezsko sousedí s naším Trutnovskem a tak se v létě vykašlete na přeplněný Trutnovský festival s ještě přeplněnějšíma TOIkama a popojeďte o kousek dál.

1
1
1

Z blízka

Klub otevřel v roce 2009 a v této chvíli je, dalo by se říct, v nejlepších letech. Funguje již dostatečně dlouho na to, aby si vytvořil slušnou fanouškovskou základnu (ano, i přesto že v Praze o něm ještě nevíme) - na Facebooku ho sleduje přes 54 tisíc příznivců a na druhou stranu design a celkový styl stále působí originálně a neokoukaně.

Vysoká tovární hala dává tušit obrovký otevřený prostor i za svými zdmi. Opak je ale pravdou. Autorům klubu se velmi dobře podařilo rozdělit celý objekt na několik na sebe plynule navazujících částí díky kombinaci různě světelně laděných zón, vyvýšených sektorů, střídání silných reflektorů s klasickými lustry nebo zrcadlovým stěnám s motivy jakoby z třicátých let, na které jsou umístěny plazmové televize. To co podle popisu může působit jako nechutný kýč, je ve skutečnosti lehce snobský ale velmi sofistikovaný koncept.   


Místní kvalita

Vzhledem k provinčnosti místa jako je Legnica si nemá smysl nalhávat, že je rozumné sem jezdit kdykoliv jindy než v sobotu. A ani v sobotu nejezděte na blind a vygooglujte si program.

Už si zde zahráli například Remady a Manu-L, ale většinou se Seven snaží propagovat své vlastní rezidentní DJs, kteří jsou natolik populární, že pravidelně plní klub k prasknutí. Nejedná se tedy už o umělce lokálního významu, ale pečlivě budované marketingové značky. Stejně tak sebeprezentaci zvládají v Sevenu velmi dobře a jejich kanál na You Tube obsahuje videa shlédnutá stovkami tisíc fanoušků, podle kterých si nejlépe uděláte obrázek o atmosféře jednotlivých akcí.

Namixované sety si můžete poslechnout na Soundcloudu.

7
8
5
10

Další servis

Ceny pití nejsou nijak závratné, ale na drink si počkáte. Celkově tři bary hlavně kolem půlnoční špičky lehce nestíhají. Zábava jede až do páté hodiny ranní, pak už ale žádnou afterparty nečekejte.

Ostraha, někdy zbytečně ostrá (soudě podle komentářů na sociálních sítích) je spolu s osobní prohlídkou při vstupu samozřejmostí. Managment dá hodně na styl a tak se to u vstupu, ale i jinde v útrobách klubu, hemží hosteskami a na pódiu polonahými tanečnicemi. To vše doplňuje tým tzv. Seven TV, který se s kamerou a mikrofonem motá mezi návštěníky, aby mohly být vybrané párty prezentovány i on-line. 

Nejlepší polský taneční klub za rok 2012 a pravděpodobně nejlepší v regionu i v ostatních letech. Seven si drží vysoký standard a vedení i po šesti letech provozu usiluje o originalitu a styl. Podtrženo a sečteno - ideální cíl na letní víkend pokud hledáte změnu a chcete vyrazit v partě.

9
1
1
1
1

 

     Podívejte se na video z akce Dj Krise v klubu Seven....